Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łaziska

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Łaziska,wielkopolskie

589 000 zł90 m² 6 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Na sprzedaż atrakcyjny gotowy dom w zabudowie szeregowej pod Wągrowcem Jeśli marzysz o spokojnym miejscu z dala od zgiełku miasta, ten dom jest idealnym wyborem dla Ciebie! Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łaziska

Łaziska,wielkopolskie

589 000 zł90 m² 6 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

210 000 zł29 m² 7 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:258 m²

Boleslavia Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży kameralnego domku posadowionego na działce o pow. 258m2 w miejscowości Łaziska w pobliżu Bolesławca. Niewielki, ekonomiczny własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

6 000 zł95 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokoje na wynajem pracowniczy dla firm w Łaziskach. Do dyspozycji Najemców: - pokój jednoosobowy - pokój dwuosobowy - pokój trzyosobowy - pokój trzyosobowy - łazienka z wc, kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łaziska

Łaziska,mazowieckie

1 990 000 zł58 583 m² 33,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża, blisko 6-hektarowa, idealna pod inwestycję deweloperską, podział i sprzedaż mniejszych działek, stworzenie dużego osiedla domów jednorodzinnych i szeregowców z infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łaziska,wielkopolskie

599 000 zł90 m² 6 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Łaziska

Łaziska,śląskie

175 680 zł2 196 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka w otoczeniu zieleni | w drugiej linii zabudowy | lokalizacja zapewniająca spokój i ciszę | 2196 m2 __________ Ta oferta skierowana jest do osób, które chcą kupić działkę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łaziska,wielkopolskie

599 000 zł90 m² 6 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Na sprzedaż atrakcyjny, wykończony dom w zabudowie szeregowej pod Wągrowcem Jeśli marzysz o spokojnym miejscu z dala od zgiełku miasta, ten dom jest idealnym wyborem dla Ciebie! Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Łaziska,mazowieckie

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje | 38m2 | parter | łaziska | orońsko | szydłowiec | radom [169 000 zł cena do negocjacji] Rodzaj nieruchomości: nieruchomość lokalowa stanowiąca odrębną własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

230 000 zł29 m² 7 931 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:258 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łaziska

Łaziska,lubelskie

100 000 zł15 452 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu działki rolnej z możliwością zabudowy, mieszczącej się w miejscowości Łaziska, powiat opolski. Działka o powierzchni 15 452 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Skotnicka

Łaziska,śląskie

79 000 zł867 m² 91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Łaziskach przy ul. Skotnickiej. Działka o powierzchni 867 m2 w kształci prostokąta o wymiarach ok. 43 x 19 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Na Górce

Łaziska,wielkopolskie

100 000 zł800 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana Łaziska, ul. Na Górce gmina Wągrowiec Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną na rozwijającym się osiedlu zabudowy jednorodzinnej. Działka niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skotnicka

Łaziska,śląskie

159 000 zł120 m² 1 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 018 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom do remontu położony na dużej działce o powierzchni 2018 m2 w Łaziskach przy ul. Skotnickiej. Budynek na parterze mieści 2 pokoje, kuchnie, pomieszczenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Górna

Łaziska,śląskie

230 000 zł37 m² 6 166,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

-oferta prywatna- dzień dobry. Na sprzedaż działka rolno-budowlana w malowniczej części Łazisk (woj Śląskie, powiat wodzisławski, gmina Godów) znajdująca się w wyższej części wsi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łaziska

Łaziska,śląskie

120 000 zł1 228 m² 97,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka. Łaziska. woj. śląskie. Działka o pow. 1228m 2 Działka ta znajduje się w spokojnej okolicy w pobliżu pól i lasu, w sąsiedztwie luźnej zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łaziska

Łaziska,śląskie

84 000 zł644 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Na sprzedaż działki budowlane położone w Łaziskach (gmina Godów) przy ul. Górnej w bardzo spokojnej i malowniczej okolicy z widokiem na góry - czeskie Beskidy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łaziska

Łaziska,śląskie

825 000 zł302 m² 2 733,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 067 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jednorodzinny dom w Łaziskach obok Godowa. To nowoczesny, parterowy budynek z poddaszem użytkowym i garażem o powierzchni użytkowej 134,59m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworcowa

Łaziska,śląskie

865 000 zł302 m² 2 866,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 067 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Łaziska

Łaziska,śląskie

22 zł/m²120 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni około 120 mkw w centrum Łazisk gmina Godów. Lokal posiada swoje własne duże zaplecze kuchenne spełniające wszystkie standardy. Lokal nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łaziska,śląskie

879 000 zł302 m² 2 912,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 067 m²

Zapraszamy na dzień otwarty - przyjedź i zobacz nieruchomość Czekamy na Ciebie 3 marca od godziny 15.00 do 17.00 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jednorodzinny dom w Łaziskach obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

680 zł95 m² 7 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokoje na wynajem pracowniczy dla firm w Łaziskach. Do dyspozycji Najemców: - pokój jednoosobowy (zajęty) - pokój dwuosobowy (wolny) - pokój trzyosobowy (wolny) - pokój trzyosobowy (wolny) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łaziska

Łaziska,lubelskie

390 000 zł160 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:23 700 m²

Łaziska-gmina Dom z lat siedemdziesiątych murowany z belitu, niski parter ok. 80 mkw, wysoki parter ok.80 mkw plus poddasze, na podłogach deski, wykładzina, okna drewniane skrzynkowe, centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

650 zł40 m² 6,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokoje na wynajem pracowniczy w Łaziskach. Do dyspozycji Najemców I piętro domu: pokój dwu- lub trzyosobowy w cenie 1300 zł - 1950 zł - łazienka z wc, kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Łaziska

Łaziska,śląskie

11 zł/m²106 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w Łaziskach. Obiekt składa się z 5 pomieszczeń. Całkowita powierzchnia nieruchomości do wynajęcia to 106 m2. Lokal zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Wierzniowicka

Łaziska,śląskie

139 000 zł14 669 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlano-rolną o powierzchni całkowitej 14 669 m2 z czego część budowlana to ok. 1400 m2 a reszta to część rolna. Działka zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

514 275 zł10 108 m² 50,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: nieruchomość gruntowa niezabudowana: działka 38/7 o powierzchni 0,1176ha, działka 72/8 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

209 000 zł1 354 m² 154 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do zakupu działki budowlanej Z pozwoleniem na budowę I projektem domu! Działka budowlana o powierzchni 1.354 m2 w miejscowości Łaziska, około 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Powstańców Śląskich

Łaziska,śląskie

185 000 zł3 750 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę usługową zlokalizowaną w Łaziskach przy ulicy Powstańców Śląskich, położona 300 metrów od węzła autostrady A1 w Gorzyczkach. Grunty posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łaziska

Łaziska,mazowieckie

75 000 zł1 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 6 działek budowlanych położonych w miejscowości Łaziska gm. Jakubów. Działki są po podziale geodezyjnym, z wydanymi warunkami zabudowy na każdą z nich. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łaziska

Łaziska,mazowieckie

1 100 000 zł206 m² 5 326,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Witamy w Łaziskach malowniczej miejscowości położonej ok. 50 km od centrum Warszawy. Doskonały dojazd z autostrady drogą asfaltową. Przedmiotem oferty jest przestronny, jednorodzinny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładną działkę położoną w poszukiwanej lokalizacji w miejscowości Łaziska, gmina Bolesławiec, 6 km od centrum. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Łaziska

Łaziska,świętokrzyskie

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji od kupującego! Mamy do zaoferowania Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2000 m 2 , zlokalizowaną w miejscowości Łaziska, gm. Piekoszów. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łaziska

Łaziska,świętokrzyskie

115 000 zł1 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji od kupującego! Mamy do zaoferowania Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m 2 , zlokalizowaną w miejscowości Łaziska, gm. Piekoszów. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

90 000 zł51 m² 1 764,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy położony jest w Łaziskach przy głównej trasie 1 km od Bolesławca i przy obwodnicy Lwówek Śląski - Bolesławiec w samym centrum wsi Łaziska. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Okrężna

Łaziska,śląskie

64 900 zł536 m² 121,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio atrakcyjnie położoną, ogrodzoną działkę budowlaną o powierzchni 536 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 25 x 21 m. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łaziska

Łaziska,mazowieckie

190 000 zł70 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Marzy Ci się sielska okolica, z dala od zgiełku miasta? Świeże powietrze, widok na las z ptakami, sarnami i grzybami. Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Na sprzedaż budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

148 000 zł1 200 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w poszukiwanej lokalizacji! Nieruchomość o powierzchni 0,1200 ha położona w Łaziskach obok Bolesławca (od strony Kruszyna). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

135 000 zł1 259 m² 107,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną o numerze 176/8 o powierzchni 1259 m^2. Działka znajduję się w Łaziskach dolnych niedaleko Bolesławca ( Dolny Śląsk).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łaziska,dolnośląskie

98 000 zł968 m² 101 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na obrzeżach Bolesławca. W pobliżu ronda Łaziska-Kosiby, w niedalekiej odległości od obwodnicy miasta. Jest to przyszłościowa, świetna lokalizacja. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

146 000 zł1 141 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1141 m. Działka położona w sąsiedztwie zabudowań jednorodzinnych na nowo powstałym osiedlu w miejscowości Łaziska. Dojazd do działki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij