Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łaziska

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

599 000 zł102,26 m² 5 857,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:836 m²

Nowoczesne Domy, doskonała Lokalizacja zobacz film Zobacz Film Są nieruchomości, które przyciągają uwagę. . i są takie, które dają coś więcej realną szansę stworzenia domu dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

99 860 zł649 m² 153,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

36 parceli - różne metraże 649 - 1209 m - Ty wybierasz! - Szerokość każdej to min. 20 m Unikalna oferta 36 działek budowlanych, z których możesz wybrać dokładnie tę, która.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

1 790 000 zł225 m² 7 955,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Piękny Dom, idealna Lokalizacja - zobacz film Zobacz Film Zapraszam do odkrycia niezwykłego domu o powierzchni 225 m2, który łączy elegancję, przestronność i funkcjonalność tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 510 m² 66,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działka budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy ( wz ) pod lasem Łaziska, gm. Iłów. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w malowniczej miejscowości Łaziska,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z tarasem Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

1 099 000 zł127 m² 8 612,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:291 m²

Nowy, funkcjonalny Dom, aktualna Gwarancja Deweloperska - zobacz film Zobacz film Jeśli marzysz o miejscu, które łączy spokój, komfort i świetną lokalizację ten dom jest dla Ciebie. Łaziska.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

1 390 000 zł118,60 m² 11 720,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 409 m²

Wyjątkowy Dom z Pięknym Ogrodem -zobacz film Zobacz Film Jest mi niezmiernie miło zaprezentować Państwu tą wyjątkową nieruchomość. Dom o powierzchni 118,60 m2 położony na przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

1 599 000 zł240 m² 6 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Niepowtarzalny Dom - zobacz film Zobacz Film Jeśli lubisz przestrzenie, nie czujesz się komfortowo w małych pomieszczeniach z pewnością nieruchomość, którą Ci zaprezentuję będzie idealna.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł59,81 m² 3 494,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3-pokojowe do generalnego remontu 59m2 - Łaziska 57, powiat opolski Cena: 209 000zł Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka budowlana przy lesie Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

146 720 zł917 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 4 działek gruntu o powierzchni od 917 m2 do 1093 m2, położonych w miejscowości Łaziska w gminie Bolesławiec. Dojazd do działki drogą polną,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Łaziska

Łaziska,lubelskie

500 000 zł525 m² 952,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 918 m²

Budynek usługowy, magazyn, budynek produkcyjny, łaziska, opole Lubelskie Budynek: - 525 metrów powierzchni użytkowej - parterowy - murowany - wolnostojący - lata 70-te - wysokość 3,4m - betonowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

374 000 zł1 613 m² 231,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o numerze 793/9, położoną w miejscowości Łaziska, bezpośrednio graniczącą z miastem Bolesławiec. Działka ma powierzchnię 1613.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łaziska

Łaziska,śląskie

690 000 zł220 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 484 m²

Łaziska , świetna lokalizacja, spokojna ulica domów jednorodzinnych! Dom idealny dla 2 rodzin - parter i piętro mogą stanowić 2 mieszkania. Pow. całkowita: 220 m 2 Pow. użytkowa: 160.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łaziska

Łaziska,mazowieckie

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 646 m²

Na sprzedaż drewniany dom o pow. 70 m2, położony w Łaziskach, bezpośrednio przy głównej ulicy- z wygodnym i szybkim dojazdem. Dom składa się z: - 2 pokoi, - kuchni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł72,90 m² 3 689,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w ocieplonym bloku, garaż, komrórka, dwie piwnice i działka 500 m2 - wszystko w jednej cenie. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w II-piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 940 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni 2940 m2 zlokalizowaną w Łaziskach przy ul. Wierzniowickiej. Nieruchomość posiada kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach około.

Szczegóły ogłoszenia

178 260 zł1 209 m² 147,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

178 260 zł1 209 m² 147,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Łaziska

Łaziska,opolskie

550 000 zł156 m² 3 525,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Do sprzedania dom w zabudowie półzwartej z budynkami gospodarczymi (budynki warsztatowe, stodoła-magazyn). Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 156 m2 jest budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Łaziska

Łaziska,wielkopolskie

395 000 zł363 m² 1 088 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

NA sprzedaż obiekt gospodarczo- magazynowy Łaziska, gmina Wągrowiec Miejscowość Łaziska oddalona jest tylko 7 km od Wągrowca! Przedstawiamy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Łaziska

Łaziska,śląskie

749 000 zł140 m² 5 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:715 m²

Tylko u Nas Dom z potencjałem, działka 715 m ,rozbudowany i wyremontowany w 2000 latach -w Łaziskach k/wodzisławia. Opis nieruchomości: na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

6 000 zł95 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokoje na wynajem pracowniczy dla firm w Łaziskach. Do dyspozycji Najemców: - pokój jednoosobowy - pokój dwuosobowy - pokój trzyosobowy - pokój trzyosobowy - łazienka z wc, kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Działka budowlana, ul. Krótka

Łaziska,śląskie

95 000 zł842 m² 112,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Łaziska, ul. Krótka Na sprzedaż 2 działki budowlane o pow. ok. 842 m 2 każda Media: woda, prąd, gaz i kanalizacja. Działka położona w terenach zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

99 860 zł649 m² 153,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

6 000 zł95 m² 63,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:913 m²

Północ Nieruchomości oferuje do wynajmu czteropokojowe piętro domu położonego 2 km od Bolesławca w Łaziskach przeznaczone dla 8-9 osób. Nieruchomość dostępna od stycznia 2026. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

980 000 zł129,10 m² 7 591,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Wolnostojący, ekonomiczny dom Z trzema garażami, fotowoltaiką, łaziska, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec prezentuje na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

730 000 zł4 330 m² 168,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Północ Nieruchomości O/ Bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży wyjątkową działkę budowlaną w Łaziskach koło Bolesławca. Działka o powierzchni 4330 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Łaziska

Łaziska,wielkopolskie

1 597 000 zł40 952 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka z własnym stawem i dostępem do rzeki Wełna Połącz się z naturą to może być Twoje miejsce na ziemi Kochasz tereny zielone i wodę? Szukasz miejsca dla Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

1 568 000 zł9 800 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o idealnym miejscu na budowę wymarzonego domu lub o perspektywicznej inwestycji z gwarantowanym zwrotem? Mam dla Ciebie ofertę, której nie możesz przegapić! Prezentuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

465 000 zł84,51 m² 5 502,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Foxhouse zaprasza do zapoznania się z ofertą. Nowe mieszkania pod miastem w miejscowości Łaziska kupujący nie płaci podatku pcc (2%)! Zostały już tylko 3 mieszkania - pow. 84,51 m2 / dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Łaziska

Łaziska,śląskie

630 000 zł123 m² 5 122 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 462 m²

Na sprzedaż oferujemy nowo budowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 123 m, położony w miejscowości Łaziska, w gminie Godów (powiat wodzisławski) z ekspresowym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

590 000 zł75,59 m² 7 805,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe, ogródek , Strych, dwa Miejsca Postojowe, komórka zobacz film Zobacz Film Są nieruchomości, które po prostu się ogląda i są takie, które od razu zaczynasz urządzać w głowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Łaziska

Łaziska,śląskie

680 000 zł178,73 m² 3 804,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Rezerwacja! nowa niższa cena! wolnostojący dom W łaziskach k/wodzisławia oferta na wyłączność biura Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący z 2016 r. o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łaziska

Łaziska,wielkopolskie

1 149 000 zł270 m² 4 255,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

W naszej ofercie przestronny dom idealny dla większej rodziny w bliskiej odległości od miasta! Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę prawną oraz pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Łaziska

Łaziska,wielkopolskie

728 000 zł5 200 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż prawdziwy unikat - działkę o powierzchni 5200 m położoną w spokojnej, zielonej okolicy Łazisk, niedaleko Wągrowca. Teren częściowo zalesiony, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łaziska

Łaziska,śląskie

515 000 zł220 m² 2 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn z parkingiem Łaziska

Łaziska,lubelskie

529 000 zł525 m² 1 007,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż oferuję budynek murowany o charakterze magazynowo-warsztatowym, położony w miejscowości Łaziska w gminie Opole Lubelskie. Budynek został wybudowany w 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łaziska

Łaziska,opolskie

100 000 zł1 003 m² 99,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1003 m położoną w na skraju wsi Łaziska. Nieruchomość, zgodnie z mpzp przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

180 400 zł902 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 396/10 o powierzchni 902m2, położonej w miejscowości Łaziska, oddalonej od Bolesławca 5km. Działka budowlana oznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

199 000 zł935 m² 212,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Foxhouse przedstawia ofertę sprzedaży działek budowanych w Łaziskach. Nieruchomość gruntowa położona w odległości 2 km ( ok 5 min jazdy samochodem ) od Bolesławca. Działki zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek, ul. Leśna

Łaziska,śląskie

4 100 000 zł600 m² 6 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 832 m²

Na sprzedaż: dworek Myśliwski- działający obiekt noclegowy w Łaziskach (woj. śląskie) Gotowy biznes z potencjałem rozwoju Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej posiadłości znajdującej się.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij