Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Łaziska - Oferty sprzedaży działek

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Łaziska

Łaziska,wielkopolskie

262 562 zł2 477 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż w miejscowości Łaziska gm. Wągrowiec Przedstawiam ofertę sprzedaży gruntu o pow. 2477 m 2. Teren umiejscowiony we wsi Łaziska gm. Wągrowiec przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łaziska

Łaziska,mazowieckie

99 000 zł1 181 m² 83,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niedroga działka budowlana! Oferujemy działki o powierzchni od 1200 m2 do 1500 m2, na które zostały wydane warunki zabudowy. Dojazd do działek odbywa się drogą wewnętrzną, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łaziska

Łaziska,wielkopolskie

231 186 zł2 181 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w miejscowości Łaziska gm. Wągrowiec Przedstawiam ofertę sprzedaży gruntu o pow. 2181 m 2. Teren umiejscowiony we wsi Łaziska gm. Wągrowiec przy głównej trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łaziska

Łaziska,wielkopolskie

263 198 zł2 483 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż w miejscowości Łaziska gm. Wągrowiec Przedstawiam ofertę sprzedaży gruntu o pow. 2483 m 2. Teren umiejscowiony we wsi Łaziska gm. Wągrowiec przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łaziska

Łaziska,wielkopolskie

990 782 zł9 347 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż w miejscowości Łaziska gm. Wągrowiec Przedstawiam ofertę sprzedaży gruntu składającego się z 4 działek o łącznej pow. 9347m 2. Teren umiejscowiony we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łaziska

Łaziska,śląskie

59 900 zł819 m² 73,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Tania działka budowlana Godów Media: woda oraz prąd w drodze Atutem działki jest bliskość zjazdu do autostrady A1 jak również bliskość granicy czeskiej. Idealne miejsce dla osób lubiących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

1 557 000 zł10 107 m² 154,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji elektronicznej nieruchomości gruntowych: nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w obszarze miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łaziska

Łaziska,świętokrzyskie

240 000 zł1 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną nr 67/10 o powierzchni 1000m2 w miejscowości Łaziska przy ul. Kryształowej, gmina Piekoszów, powiat kielecki, woj. świętokrzyskie. Prąd, woda i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łaziska

Łaziska,opolskie

150 000 zł1 302 m² 115,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam , oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1302m2 położoną na skraju wsi Łaziska. Działka ta jest uzbrojona z asfaltową drogą dojazdową. To miejsce daje dużą swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łaziska

Łaziska,śląskie

159 000 zł2 544 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Duża działka wśród luźnej zabudowy. Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2.544 m2, położoną w Łaziskach w gminie Godów. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Łaziska

Łaziska,śląskie

175 680 zł2 196 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka w otoczeniu zieleni | w drugiej linii zabudowy | lokalizacja zapewniająca spokój i ciszę | 2196 m2 __________ Ta oferta skierowana jest do osób, które chcą kupić działkę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

155 000 zł900 m² 172,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Łaziskach 2 km od Bolesławca .Powierzchnia użytkowa 900 m2, teren płaski, blisko od drogi asfaltowej. Działka położona w spokojnym miejscu w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łaziska

Łaziska,świętokrzyskie

125 000 zł2 241 m² 55,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa działka budowlana z łąką w malowniczej miejscowości Łaziska, gmina Piekoszów Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 10 arów, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łaziska

Łaziska,mazowieckie

1 990 000 zł58 583 m² 33,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża, blisko 6-hektarowa, idealna pod inwestycję deweloperską, podział i sprzedaż mniejszych działek, stworzenie dużego osiedla domów jednorodzinnych i szeregowców z infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Łaziska

Łaziska,śląskie

175 680 zł2 196 m² 80 zł/m²

 

 

 

Łaziska,lubelskie

100 000 zł15 452 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu działki rolnej z możliwością zabudowy, mieszczącej się w miejscowości Łaziska, powiat opolski. Działka o powierzchni 15 452 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Skotnicka

Łaziska,śląskie

79 000 zł867 m² 91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Łaziskach przy ul. Skotnickiej. Działka o powierzchni 867 m2 w kształci prostokąta o wymiarach ok. 43 x 19 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Na Górce

Łaziska,wielkopolskie

100 000 zł800 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana Łaziska, ul. Na Górce gmina Wągrowiec Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną na rozwijającym się osiedlu zabudowy jednorodzinnej. Działka niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Górna

Łaziska,śląskie

230 000 zł37 m² 6 166,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

-oferta prywatna- dzień dobry. Na sprzedaż działka rolno-budowlana w malowniczej części Łazisk (woj Śląskie, powiat wodzisławski, gmina Godów) znajdująca się w wyższej części wsi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łaziska

Łaziska,śląskie

120 000 zł1 228 m² 97,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka. Łaziska. woj. śląskie. Działka o pow. 1228m 2 Działka ta znajduje się w spokojnej okolicy w pobliżu pól i lasu, w sąsiedztwie luźnej zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łaziska

Łaziska,śląskie

84 000 zł644 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Na sprzedaż działki budowlane położone w Łaziskach (gmina Godów) przy ul. Górnej w bardzo spokojnej i malowniczej okolicy z widokiem na góry - czeskie Beskidy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Wierzniowicka

Łaziska,śląskie

139 000 zł14 669 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlano-rolną o powierzchni całkowitej 14 669 m2 z czego część budowlana to ok. 1400 m2 a reszta to część rolna. Działka zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

514 275 zł10 108 m² 50,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: nieruchomość gruntowa niezabudowana: działka 38/7 o powierzchni 0,1176ha, działka 72/8 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

209 000 zł1 354 m² 154 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do zakupu działki budowlanej Z pozwoleniem na budowę I projektem domu! Działka budowlana o powierzchni 1.354 m2 w miejscowości Łaziska, około 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Powstańców Śląskich

Łaziska,śląskie

185 000 zł3 750 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę usługową zlokalizowaną w Łaziskach przy ulicy Powstańców Śląskich, położona 300 metrów od węzła autostrady A1 w Gorzyczkach. Grunty posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łaziska

Łaziska,mazowieckie

75 000 zł1 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 6 działek budowlanych położonych w miejscowości Łaziska gm. Jakubów. Działki są po podziale geodezyjnym, z wydanymi warunkami zabudowy na każdą z nich. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładną działkę położoną w poszukiwanej lokalizacji w miejscowości Łaziska, gmina Bolesławiec, 6 km od centrum. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Łaziska

Łaziska,świętokrzyskie

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji od kupującego! Mamy do zaoferowania Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2000 m 2 , zlokalizowaną w miejscowości Łaziska, gm. Piekoszów. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łaziska

Łaziska,świętokrzyskie

115 000 zł1 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji od kupującego! Mamy do zaoferowania Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m 2 , zlokalizowaną w miejscowości Łaziska, gm. Piekoszów. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Okrężna

Łaziska,śląskie

64 900 zł536 m² 121,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio atrakcyjnie położoną, ogrodzoną działkę budowlaną o powierzchni 536 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 25 x 21 m. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

148 000 zł1 200 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w poszukiwanej lokalizacji! Nieruchomość o powierzchni 0,1200 ha położona w Łaziskach obok Bolesławca (od strony Kruszyna). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

135 000 zł1 259 m² 107,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną o numerze 176/8 o powierzchni 1259 m^2. Działka znajduję się w Łaziskach dolnych niedaleko Bolesławca ( Dolny Śląsk).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łaziska,dolnośląskie

98 000 zł968 m² 101 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na obrzeżach Bolesławca. W pobliżu ronda Łaziska-Kosiby, w niedalekiej odległości od obwodnicy miasta. Jest to przyszłościowa, świetna lokalizacja. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

146 000 zł1 141 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1141 m. Działka położona w sąsiedztwie zabudowań jednorodzinnych na nowo powstałym osiedlu w miejscowości Łaziska. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łaziska,dolnośląskie

156 000 zł1 113 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Cztery działki budowlane 10 ar i jedna 11 arowa w Łaziska. Cena dotyczy jednej działki niezależne od powierzchni. Działki położone w sąsiedztwie zabudowań jednorodzinnych na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

129 000 zł1 354 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji z pięknym widokiem na okoliczne pola i lasy. Nieruchomość o powierzchni 0,1354 ha położona w Łaziskach obok Bolesławca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

129 000 zł1 354 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1354 ha położona w Łaziskach obok Bolesławca (od strony Kruszyna). Z posesji rozciąga się malowniczy widok na pola i lasy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łaziska

Łaziska,śląskie

49 999 zł1 080 m² 46,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka łaziska. woj. śląskie. Działka o pow. 1080ha. Działka ta znajduje się w spokojnej okolicy w pobliżu pól i lasu, w sąsiedztwie luźnej zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Łaziska

Łaziska,śląskie

60 000 zł2 462 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt budowlano-rolny o powierzchni 2462 m2 zlokalizowany w Łaziskach przy ul. Słonecznej. Część budowlana działki zajmuje około 10 arów (65m od frontu w głąb działki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łaziska

Łaziska,wielkopolskie

365 000 zł9 408 m² 38,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

[rezerwacja - umowa przedwstępna] Na sprzedaż 4 działki inwestycyjne zaledwie 5km od centrum Wągrowca. Położone w miejscowości Łaziska przy drodze wojewódzkiej nr 190. Działki pomieszczą 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łaziska

Łaziska,świętokrzyskie

82 000 zł1 067 m² 76,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 1067m kw, usytuowaną w miejscowości Łaziska, gmina Piekoszów. Oferta dotyczy działek nr 71/12 i 72/11 (tworzą całość). Nieruchomość w kształcie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku